iGuru nie od razu było iGuru.

W lipcu 2013 r., zaistnieliśmy na Facebooku fanpagem, który nazywał się „Mr Apple darmowe appki na iPhone’a i iPada”. Skupiliśmy się na pokazywaniu darmowych appek. Obrany fokus to był strzał w dziesiątkę, ponieważ fani ku naszej radości regularnie „lajkowali” stronę.

Największy polski fanpage wokół Apple i…

Od lipca zeszłego roku opublikowaliśmy setki wpisów, dzięki którym wielu z Was zaoszczędziło sporo pieniędzy. My prezentujemy, a Wy ściągacie legalnie appki w momencie, kiedy ich cena przez krótki czas jest obniżana do zera. W międzyczasie zmieniliśmy nazwę na bardziej chwytliwą, ale dalej robiliśmy swoje – pokazujemy appki – najbardziej regularnie, jak tylko potrafimy. Teraz także na niniejszej stronie www. Doceniliście nas. iGuru na Facebooku ma dziś ponad 32 tys. fanów i jest zdecydowanie największą, aktywną polską społecznością na tym portalu, skupioną wokół tematyki Apple.

Istnieje hasło, które opisuje nas dosłownie i w przenośni:

iGuru wprowadza w iŚwiat

iGuru dedykowane jest użytkownikom, którzy są otwarci na praktyczne rozwiązania, jakie oferują iPhone i iPad i pisane pod nie appki, usprawniające nasze codzienne funkcjonowanie. Chcemy być miejscem, do którego się zagląda, żeby się dowiedzieć, jak najlepiej wykorzystać swoje iUrządzenie.

Druga strona hasła, to emocje. Apple to elegancki design i dlatego pokazujemy oprócz rzeczy praktycznych, także piękne. Takie, które inspirują nas samych i wprowadzają w zachwyt. Oczywiście jeżeli tylko są związane z produktami z „jabłkiem”.

To jednak dopiero początek naszej drogi. Mamy w zanadrzu niespodzianki.

Stay tuned.

Adrian, Tomek, Piotr.
Wasz zespół iGuru.pl

P.S. Jeżeli chciałbyś nam coś powiedzieć, zasugerować, złożyć propozycję, skorzystaj z formularza na stronie kontakt.